Egzamin PRINCE2

www.uprawyrolne.com.pl

Egzamin PRINCE2 wieńczy kurs z akredytowania. Jego uzyskanie daje informatykom wiele szans na wyższe kwalifikacje zawodowe i umożliwia podjęcie pracy na wyższych stanowiskach. Co ważne egzamin ten jest także uznawany za granicą, co daje pracownikowi dożo większe szanse w poszukiwaniu pracy.

Aby podejść do egzaminu PRINCE 2 należy wcześniej odbyć kurs z akredytowania. Kurs taki jest podzielony na kilka bloków, na które składa się zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Zazwyczaj całe szkolenie można w przejść w czasie około miesiąca, jednak niektóre ze szkół prowadzących kurs umożliwiają jego przyspieszenie lub też wydłużenie, jeżeli takie jest życzenie klienta.

Kontakt Espanol

Cały kurs oraz samo podejście do egzaminu to koszt około 2500 zł. Nie jest to tania opcja, ale warto z niej skorzystać, zwłaszcza jeżeli pracujesz na stanowisku wymagającym takiego kursu. Wówczas na szkolenie może wysłać cię pracodawca, co będzie równoznaczne z tym, że opłaci on także koszty szkolenia oraz podejścia do egzaminu.